Encyklopedia objawów chorób - alfabetyczny spis
 
 
Miłość i seks
 

Czy seks w czasie miesiączki jest dozwolony?

 

18 marca 2013

|

Kategoria: Miłość i seks

 

Czy seks w czasie miesiączki jest dozwolony?Problem seksu w czasie miesiączki powszechnie stanowi raczej temat tabu i poruszany jest dość rzadko. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele osób rozważa taką możliwość i szuka odpowiedzi na pytanie, czy jest to pomysł bezpieczny i w ogóle możliwy. Jak wygląda sytuacja od strony medycznej?

 

Czytaj więcej

 
 

„Gra wstępna” - dlaczego jest tak bardzo ważna?

 

8 marca 2013

|

Kategoria: Miłość i seks

 

„Gra wstępna” - dlaczego jest tak bardzo ważna?Większość z nas zapewne wie i doświadczyła już tego, jak ważną rolę w życiu ludzi dorosłych, odgrywają intymne zbliżenia. Jest to o tyle niezwykła forma okazywania uczuć, gdyż dzięki niej z ukochaną osobą można być tak blisko, jak tylko jest to możliwe.

 

Czytaj więcej

 
 

Efektywność w metodach naturalnego planowania rodziny

 

20 lutego 2013

|

Kategoria: Miłość i seks

 

Efektywność w metodach naturalnego planowania rodzinyNaturalne planowanie rodziny pozwala kobiecie na świadome przeżywanie własnej płodności, daje możliwość poznania fizjologii swojego ciała i lepszego zrozumienia własnej natury. Metody świadomego planowania rodziny zostały opracowane na podstawie zmian cyklicznych zachodzących w organizmie kobiety. Czy są one efektywne?

 

Czytaj więcej

 
 

Prześpisz się ze mną?

 

24 stycznia 2013

|

Kategoria: Miłość i seks

 

Prześpisz się ze mną?Tematyka seksualna jest wszechobecna we współczesnym świecie. Również nauka zajęła się tą kwestią starając się rozwikłać kwestię tzw. wypadu na jedną noc, czyli pojedynczą przygodę erotyczną. Co ich zainteresowało? Jakie wnioski wysnuli ze swych badań oraz opinii społecznej?

 

Czytaj więcej